UA-45393240-1
Rüzgar Türbinleri Tarımsal Sulama Sistemleri Dikey Eksenli Rüzgar Türbinleri Mobil(Seyyar) Güneş Jeneratörü Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemi Mobil Güneş Jeneratörü aa

Hakkımızda

Limitsiz Enerji Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

 

    2009 yılında Gaziantep'de kurulan firmamız Alternatif enerji kaynakları ve aydınlatma sektöründe hızla kendini geliştirmektedir.Güneş enerjisi ile elektrik eldesi ve  tamamı firmamız tarafından üretilmiş olan Mikro türbinler , dikey eksenli rüzgar türbinleri , Mobil Güneş Enerji Santralleri İmalatı ile bu yöndeki  ar-ge çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

    Günümüzün en büyük sorunlarından birisi olan tükenen enerji (Petrol,kömür..vb) hem çevreye zarar vermekte hemde her geçen gün artan fiyatlarıyla insanları yenilenebilir ve temiz enerji kaynaklarına teşvik etmektedir.

    Küresel ısınmanın etkisini daha da hissettirmeye başladığı günümüzde alternatif enerji kaynakları ön plana çıkmaya başlamıştır. Temiz enerji kaynaklarının kullanımı başta ülkemiz olmak üzere tüm dünya için çok önemli bir gerekliliktir. Güneş Enerjisi, rüzgâr enerjisi, biyokütle enerjisi vb. gibi yenilenebilir enerjilerin kullanılması, sera gazları salınımını azaltarak dünyamızı korumaya en büyük yardımı sağlayacaktır.

Limitsiz Enerji  olarak, daha temiz bir dünya için alternatif enerji kaynaklarının değerini bilmekte ve bu yöndeki çalışmalarımızı hızla  sürdürmekteyiz.